EKLENTiLER Sky Mega Menu - WP Menü Eklentisi Nedir ?

Sky Mega Menu - WP Menü Eklentisi Nedir ?

1 yıl önce     EKLENTiLER 0
Sky Mega Menu - WP Menü Eklentisi Nedir ?

WordPress Menü Eklentisi – Sky Mega Menu

Bir diğer WordPress menü eklentisi paylaşımı ile sizlerleyiz. WordPress menü eklentisi listemizde son olarak Sky Mega Menu eklentisi tanıtacağız. CSS/XHTML üzerinde kodlanan, şık, sade ve hafif yapısı vasıtası ile hızlı yüklenme özelliğiyle listemizdeki yerini alan Sky Mega Menu, ilaveten makul fiyatı ile de gönülleri fethediyor.

WordPress tabanlı internet sitenizin, mobil görünümüne İdeal dizaynı seçebilme olanağı sağlayan bu eklenti, 9 tane kaydedilmiş renk şemaları ile karşımıza çıkıyor. Sky Mega Menu eklentisinin kullanıcılar tarafından en fazla güzellarına giden özelliği ise, oluşturmuş olduğunuz menüyü dilediğiniz yere konumlandırma olanağı sunmasıdır.

Menünüzü sola ya da sağa ykatiyenyabileceğiniz gibi dilerseniz sayfanın yan tarafına dikey olarak veya aşağısına yerleştirebilirsiniz.

Yüklenme ve açılış animasyonları ile göz dolduran WordPress menü eklentisi Sky Mega Menu’ye limitsiz bir biçimde alt menü eklemeniz mümkün. Kullanmış olduğu ızgara sistemi ile eklemiş olduğunuz alt elemanlar netlikle komplike bir görünüme neden olmuyor.

 

 

Kullanıcı, rehber ve arama gibi formlarında dahil olarak bulunan eklentide, 361 tane vektörel ikon kullanıma sunulmak için eklenmiş. Ayrıca retina ekranlı cihazlar için özel olarak tasarlandığından kaynaklı oldukça net bir görüntü sunması da ekstra özelliklerinden biri.

WordPress Sky Mega Menu eklentisi içinde bulundurduğu özelliklerden kaynaklı diğer menü eklentilerine oranla daha sönük kalıyor gibi gözükebilir. Ancak özellikleri ve en önemlisi de ekonomik fiyatı ile WordPress menü eklentileri listesinde üst basamaklarda yerini almaktadır.


   

    Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!

reklam ver