ÜCRETLİ Scriptler Kurumsal Firma Scripti v2

Kurumsal Firma Scripti v2

1 yıl önce     ÜCRETLİ Scriptler 0
Kurumsal Firma Scripti v2

Full SEO + Full Kontrol

*Full Meta

Eklediğiniz bütün ürünlerin, blog hususlarının, hizmetlerin, projelerin, ve kurumsal sayfaların başlıkları title ve açıklama alanları kendiliğinden description meta tagları olarak tanımlanmaktadır.

*SMTP destekli İletişim modülü

İletişim formu ile iletilen mesajlar size anında e-posta olarak iletilir..

*Blog modülü

Adminden sınırsız blog ekleyebilir silebilir ve düzenleyebilirsiniz.

*Sayfalar modülü

Adminden sınırsız sayfa ekleyebilir silebilir ve düzenleyebilirsiniz. Eklediğiniz bütün sayfalar kendiliğinden footer ve headerda yayınlanmaktadır.

*Sık Sorulan Sorular modülü

Adminden sınırsız soru ve yanıt ekleyebilir silebilir ve düzenleyebilirsiniz.

*Hizmetlerimiz modülü

Adminden hizmetlerimiz alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden kendiliğinden kalkar.

*Projeler modülü

Adminden projelerimiz alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden kendiliğinden kalkar.

*Ürünler modülü

Adminden ürünlerimiz alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden kendiliğinden kalkar.

*Yorumlar modülü

Adminden yorumlar alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden kendiliğinden kalkar.

*Counter modülü

Adminden counter (rakam sayan alan) alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden kendiliğinden kalkar.

*Tercih modülü

Adminden tercih alanını aktif pasif yapabilirsiniz. Pasif yaptığınızda üst menüden, ana sayfadan ve footerden kendiliğinden kalkar.

Full admin panel denetiminü görünce inanamayacaksınız!


       Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. İlk yorumu siz yazın!

reklam ver